telefon-zabezpieczenia-ppoz

Dział Zabezpieczeń PPOŻ

Drzwi stalowe profilowe świetnie nadają się jako zamknięcie klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych (np. blokach) oraz w budynkach użyteczności publicznej. Drzwi wykonywane są z profili stalowych jednokomorowych w systemie Forster Presto. Mogą być stosowane jako drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne w wersji z przeszkleniem, naświetlem lub pełne, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz.

Drzwi stalowe profilowe bezklasowe to najbardziej ekonomiczne i popularne drzwi wejściowe do budynków wielorodzinnych. Wykonane są z wysokiej jakości profili systemowych zamkniętych, które w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji pozwalają stworzyć produkt gwarantujący wieloletnią wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

Profile łączone są ze sobą poprzez spawanie co pozwala na uzyskanie stabilnej i trwałej konstrukcji. W przypadku drzwi profilowych, które poddawane są intensywnej eksploatacji taki rodzaj połączenia jest najlepszym rozwiązaniem nieosiągalnym w przypadku innych technologii. Odpowiednia obróbka szlifiersko-polerska nadaje drzwiom estetyczny wygląd. Drzwi profilowe montowane w budynkach mieszkalnych w znaczny sposób narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego bardzo ważną rolę w tym przypadku odgrywa właściwe zabezpieczenie antykorozyjne. Ze względu na wymagania wysokiej odporności antykorozyjnej powierzchnia poddawana jest dwukrotnie malowaniu proszkowemu. Gama  standardowych kolorów pozwala na dopasowanie drzwi do elewacji budynku.

Na całym obwodzie skrzydła drzwi posiadają uszczelnienie zapewniające odpowiednią infiltrację oraz dające gwarancję cichego zamykania. Proponowane drzwi mogą być pełne lub przeszklone. Wypełnienia osadzone w ramie drzwiowej od wewnątrz zabezpieczone są listwą szklenia, od zewnątrz uszczelką wciskaną gumową.

Wysoka jakość produktów to także efekt stosowanego wyposażenia dodatkowego tj. samozamykaczy, zamków, okuć, elektrozaczepów, pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki doskonałym parametrom jakościowym drzwi nie odkształcają się, są wytrzymałe i odporne na zniszczenia oraz zmienne warunki atmosferyczne.