telefon-elektryczny

Zadaniem systemu sygnalizacji włamania i napadu jest jak najszybsze i skuteczne wykrycie intruza w obiekcie i przekazanie tej informacji odpowiednim służbom w celu podjęcia stosownych działań. oferujemy szeroki wybór urządzeń począwszy od central alarmowych, przez wszelkiego rodzaju czujki, sygnalizatory, urządzenia peryferyjne po różnego rodzaju akcesoria. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu optymalny system sygnalizacji włamania i napadu dostosowany do każdego rodzaju obiektu, bez względu czy jest to pojedynczy, niewielki budynek, pawilon handlowy czy biurowiec.

Specjaliści PHT Supon Sp. z o.o. w zależności od rodzaju obiektu i wymagań inwestora dopasują odpowiedni rodzaj detekcji, wielkość i funkcje centrali alarmowej, poziom zasilania awaryjnego, czy sposób przesyłu sygnału alarmowego do stacji monitorowania alarmów. Stosowane przez nas rozwiązania praktycznie do minimum ograniczają występowanie fałszywych alarmów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej skuteczności detekcji i funkcjonalności. Na każdym etapie inwestycji istnieje możliwość rozbudowy systemu oraz jego integracji z innymi systemami zabezpieczeń, co wydatnie podnosi poziom bezpieczeństwa całego obiektu.

Oferujemy gamę profesjonalnych urządzeń, które mogą być zainstalowane zarówno w niewielkiej hurtowni czy sklepie jak i w zakładzie produkcyjnym czy wielopiętrowym biurowcu. Doświadczenie w zakresie projektowania różnego rodzaju systemów SSWiN umożliwia zaproponowanie rozwiązania, które satysfakcjonującego zarówno pod względem funkcjonalności, jak i a ceny.

Kontrola dostępu to system pozwalający efektywnie kontrolować i monitorować dostęp do zabezpieczanego obiektu oraz ograniczyć dostęp do poszczególnych pomieszczeń tylko tym pracownikom którzy są do tego uprawnieni.
Poszczególne moduły systemu mogą pracować jako samodzielne urządzenia, mogą również zostać połączone magistralą i tworzyć rozległe systemy zabezpieczeń i kontroli dostępu.
System alarmowy składa się z:

  • centrali alarmowej
  • czujek ruchu
  • kontaktronów
  • manipulatora
  • sygnalizatora akustyczno-optycznego wewnętrzego i zewnętrznego
  • oraz innych elementów zależnie od wymagań systemu

Centrala zbiera informacje z urządzeń peryferyjnych i w przypadku zagrożenia przesyła je dalej, uruchamiając sygnalizację akustyczno-optyczną, powiadamiając grupę interwencyjną, oraz właściciela budynku.
Centala posiada zasilenie akumulatorowe, które umożliwia działanie systemu w przypadku braku zasilania. System alarmowy może być przewodowy, lub bezprzewodowy.